Мъгла намалява видимостта до 150 метра в населените места по поречието на река Дунав в област Видин

Мъгла намалява видимостта до 150 метра в населените места по поречието на река Дунав. Това съобщиха от Областно пътно управление. Трафикът по главен път Е-79 в посока ГКПП „Дунав мост 2“ е натоварен, като пътуват предимно тежкотоварни автомобили. Най-много автомобили се движат в участъците Димово – Ружинци и Видин – Дунавци, предаде Фокус.
На ГКПП „Дунав мост 2“ с предимство преминават леките и лекотоварните автомобили. На другите два гранични пункта в областта –„Връшка чука“ и „Брегово“, трафикът е спокоен и няма образувани опашки от чакащи автомобили.
Движението по път 1413 Грамада – Синаговци е ограничено за автомобили над 12 т. поради свлачище. Обходният маршрут е Дунавци – Срацимирово, п Срацимирово – Грамада и обратно.
Във Видин трафикът е засилен на входно-изходните артерии на града, в централната градска част и по бул. „Панония“.
ЕКИП:ВИДИН ВЕСТ
Посещения: 20
Сподели в социалните мрежи:
Jooble : Работа в град Видин
Източник: Видин Вест









